Düzenle

dünyadaki bütün idealler ortadan kalksaydı (doktor olup insanların hayatını kurtaracağım gibi) ve bir de hayatınızı geçindirecek kadar para kazanabilseydiniz hangi işi yapardınız? (bkz ben: nasa’da geri sayım müdürü olup sadece geri sayım yapılacağı zaman on beşten geri sayan o kritik insan olmak isterdimkdjs)

gezi videoları ve fotoğrafları çekip yayınlamak isterdim. Fotoğraf kitaplarım olurdu falan. Sonra bir şekilde elektronikle yolum kesişirdi sanki

Ben gel ablam gelci olmak isterdim djdjdj bence çok iyi ortam. Onun dışında gezip yemek yeme programı ile devam etmek isterdim. Bu Evliya Çelebi'nin gezdiği bütün rotayı takip ederek filan çok iyi olurdu :))

Kamera şakalarında milleti kekleyenlerden olurdum galiba, dayak yeme garantili ahahshshhdjelwajdödna

ben anadolu’da program yapıp her şeyi yiyen insanlar oluyor ya onlardan olmak isterdim teyzeeeeemmmm diye girip her şeyi yiyip gitmek aşırı güzel bişi olurdu djkekcmfm

Ben kafe işletirdim her gün kafeye gitmek için bir sebebim olurdu 😂

kuzguncuk,büyükada gibi bir yerde böyle aşırı minik,otantik,sıcak bir kafemin olmasını ve her gün mahalledeki teyzoşlarla selamlaşıp sohbet etmeyi,gelenlerle oturup çay içmeyi isterdim sanırım

Cevap yazmak için giriş yapmalısın.